JOGA DHARA - TĖKMĖS JOGA

Vilnius.  Galima visiems prisijungti.

Jogos užsiėmimai vyksta pastoviai nuo 2024 m. rugpjūčio 27 d.
Antradieniais – 18.00 – 20.00 val.
Registracija tel. 8 687 18898 arba patyrimoratas@gmail.com – Ramunė Dhara

Yoga Dhara – tai tėkmės joga, kai visa, kas daroma jogos praktikos metu, remiasi natūralumu, paprastumu, įsiklausymu į savo kvėpavimą, priėmimu savo kūno galimybių ir apribojimų, sąmoningu dėmesiu sau akimirka po akimirkos.

Labai tinkama dar nepraktikavusiems jogos arba turintiems praktikos, bet norintiems kitokios jogos – gyvesnės, žaismingesnės, tuo pačiu – meditatyvios ir terapinės.

Užsiėmimų metu mes pratikuojame:
– jogos asanas,
– pranajamą (įvairius kvėpavimo pratimus),
– giedame mantras,
– mokomės atsipalaidavimo,
– medituojame.

 

Vieta: Patyrimų erdvė „Chandrashila”, J. Basanavičiaus g. 29A – 59 aud., 4 aukšte. 

Kaina – 12 eur/1 užsiėmimas arba 80 eur/8 užsiėmimai (2 mėn.)​​​.


Registracija: patyrimoratas@gmail.com, tel.: 8 687 18898.


Duomenys pavedimui: Ramunė Andrijauskė, Swedbank a.s. LT 107300010083520562. Už jogą.

Rekomenduoju lankyti du kartus per savaitę ir visą aštuonių užsiėmimų kursą. Tam, kad galėtumėte įsisavinti asanas, pagrindinius kvėpavimo pratimus, pajustumėte meditacijos vibracijas ir galėtumėte visa tai praktikuoti namuose savarankiškai.

Apie Ramunės mokytoją Prasad Ragnekar

Jogos mokytoją Prasad Rangnekar sutikau Indijoje prieš 12 metų. Taip prasidėjo mano kelias, kuris prieš keletą metų buvo įprasmintas Himalajuose tarptautinėje sertifikuotoje jogos mokytojų programoje. 
Mano ketinimas, jog Dhara yoga turėtų natūralią tėkmę ir būtų prieinama kiekvienam norinčiam pasirūpinti savo fizine ir dvasine sveikata. Todėl apmokėjimą visuomet galime suderinti – tai neturėtų būti kliūtis Jūsų asmeniniam augimui.

Patyręs jogos mokytojas Prasad Rangnekar (https://www.facebook.com/prasad.rangnekar) atvyksta į Lietuvą beveik kiekvienais metais nuo 2010 m. Prasad’o jogos kelias prasidėjo nuo vaikystės. Savo kelią jis suvokė anksti ir juo pradėjo eiti, keliaudamas po pasaulį ir nešdamas gilumines žinias apie jogą. Šiandien jis turi mokinių visame pasaulyje. Veda mokymo programas ir įvairius švietėjiškus seminarus gana intensyviai. Apie 4 – 5 mėn. metuose Prasad’as pasitraukia į tylą. Mokiniai kas kartą laukia jo sugrįžtančio – nes būti Prasad’o mokiniu labai mielas, gilus ir atveriantis patyrimas. Aš džiaugiuosi, kad būtent toks yra mano Mokytojas – mylintis ir paprastas, nuoširdus ir jautrus, atjaučiantis ir išmintingas. Prasad’as turi paruošęs labai daug video medžiagos, kurią galite rasti „youtube” kanale. Jo tinklapis www.yogaprasad.in

Paskaita „Supaprastinkime dvasingumą. Let’s make spiritual things more simpler.” 
www.yogaprasad.in
https://www.youtube.com/yogaprasad

Ramunė  Andrijauskė, patyrimoratas@gmail.com, tel.: 8 687 18898.
Vieta: J. Basanavičiaus g. 29A – 59 aud., 4 aukšte, Vilniuje. Šalia cerkvės. 
​Duomenys pavedimui: Ramunė Andrijauskė, Swedbank a.s. LT 107300010083520562

Scroll to Top