Menopauzė - tai tavo gyvenimo tango.
Naujas ciklas nuo rugsėjo 28 d.

Mieloji, jei esi savo didžiąjame pokytyje, kai kūnas, protas, emocijos ir dvasia išgyvena perėjimą į brandos etapą – premenopauzės, menopauzės ar postmenopauzės patyrimus, ir jei nori sau padėti pereiti šį virsmą sklandžiau, kviečiu dalyvauti specialiame šokių terapijos cikle.
 
Jis truks 12 užsiėmimų. Kiekvienas užsiėmimas turės savo temą.
Tai mano autorinė ir mokslinio tyrinėjimo programa, kuri gali būti didelė pagalba ir atradimas Tau, mieloji, jei esi mano bendraamžė/ bendrakeleivė ir nori atrasti savo naująsias galimybes (ten, kur jų nelabai matosi).
 
Suprantu, ką patiri, nes pati esu menopauzės laikotarpyje. Ir tuo pačiu jau tyrinėjau šią temą, padedant 12′ kai bendrakeleivių.
Mes šoksime, bendrausime, dalinsimės išgyvenimais ir patirtimi.
 
 
Praėjusio ciklo moterys dalijosi, kad gera ir smagu dalyvauti tokioje grupėje, kurioje galime suprasti viena kitą, leisti sau rimtai ir juokaujant būti labai intymiose temose. Ir tuo pačiu jaustis suprasta, išgirsta, atliepta.
 
Menopauzės patyrimus galime suprasti tik tuomet, kada tai patiriame. Ne anksčiau.
O ir dalintis nelabai išeina su tuo, kas nepatyrė. Tai panašu, kaip žodžiais papasakoti kitam, kas yra kelionė po Indiją – net ir labai vaizdžiai pasakojant, negaliu perduoti Indijos kvapo, ritmo, spalvų…
Išgyvenant menopauzės virsmą – svarbu dalintis.
 

 

Ši grupė bus ypatinga, nes ne tik patyriminė, bet ir tyriminė. Mes turėsime keletą „ritualų”, kurių metu fiksuosime mūsų fiziologinę būseną (matuosime pulsą ir kraujo spaudimą). Taip pat man reikės Tavo sutikimo, dalyvauti tyrime, kurio pagrindu aš rašysiu magistrinį darbą.
Dėl šių visų priežasčių yra labai svarbus Tavo įsitraukimas nuo pirmo iki paskutinio užsiėmimo – Tavo įsipareigojimas be priežasties nepraleisti patyrimų.
 
Jei sutinki, nori padėti sau ir kitoms moterims, nori individualaus mano dėmesio Tau, registruokis jau šiandieną el.paštu – patyrimoratas@gmail.com, tel. pasiteiravimui +37068718898.
 
Startuojame nuo rugsėjo 28 d. 18 val. patyrimų erdvėje „Chandrashila”, Basanavičiaus 29 a – 59, Vilniuje.
 
Prieš tai, aš paprašysiu užpildyti Tave nedidelę anketą ir suderinsime laiką individualiam pokalbiui.
 
Kassavaitiniai užsiėmimai vyks ketvirtadieniais, 18 – 20.30 val. nuo rugsėjo 28 iki gruodžio 26 d.
(Datos: 09.28; 10.05, 12, 19, 26; 11.09, 16, 23, 30; 12.07, 14, 21)
Kiekvieną dalyvę pakviesiu individualiam pokalbiui prieš programą ir po jos.
Kadangi nesu tik studentė, o labiau studentė, turinti didelę šokio judesio terapijos patirtį (nuo 2007 m.), šie užsiėmimai turės mokestį (bet nedidelį). Apie viską pakalbėsime individualaus susitikimo metu.
 

Ramunė – 8 687 18898, patyrimoratas@gmail.com

Scroll to Top